علایق و سلایق در زمینه مد و لباس

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به خرید علاقمندید و هر هفته و یا هر ماه به فروشگاههای پوشاک سری می زنید, می دانید که مساله ای به نام مد همواره در بازار وجود دارد و بسیاری از افراد که به خرید می روند به این موضوع علاقه نشان می دهند و تمایل دارند تا از آخرین مدها آگاهی یافته و در پی یافتن و خریدن کالاهائی هستند که بر طبق آخرین مد ها و ژورنالها می باشند. البته چنین افرادی بایستی خود را برای پرداخت مبالغ سنگین برای پوشاک مورد علاقه و آخرین مد روز نیز آماده کنند چون لباسهای این چنینی اغلب گرانقیمت می باشند. ولی راستش را بخواهید در بسیاری از موارد با نگاه کردن به پوشاک مد روز در می یابید که تفاوت چندانی با لباسهای معمولی و ارزانقیمت تر موجود در بازار ندارند.

Some people are interested in wearing some clothes that are flashy and the colors are pretty wild and loud and strange برخی از مردم تمایل دارند تا لباسهائی پر زرق و برق بپوشند که در آنها از رنگهای تند و عجیب و غریب استفاده شده است As a matter of fat, clothing should express your individuality در حقیقت, نحوه پوشش بیانگر شخصیت شما می باشد What I wear may not be the most trendy, but I like it that way. I’d rather be comfortable than fashionable لباسی که من می پوشم ممکن است که مد روز نباشد ولی من آن را دوست دارم. من ترجیح می دهم که راحت باشم تا اینکه لباسهایم مد روز باشند Some people want to stand out in a crowd but it may not seem like a great idea always

برخی از مردم مایل هستند تا در میان دیگران بسیار برجسته به نظر برسند ولی ممکن است که این ایده خوبی نباشد The way you dress affects how people perceive you, so it’s important to dress well نحوه پوشش شما مشخص مس کند که دیگران درباره شما چطور نظر خواهند داد. پس مهم است تا خوب لباس بپوشید. I prefer a look that isn’t just a fad that won’t be in style for very long. Buying such types of clothes will be equal to wasting money and filling your closet with outfits that will be out of fashion next year من از نوع پوشششی خوشم می آید که مانند مدهای زود گزد نیستند که باعث هزین زیادی و پر نمودن کمد پوشاک از اجناسی هستند که سال بعد از مد خواهند افتاد.

Some people might spend a lot of time and money, trying to make themselves attractive but to be honest, characters of individuals should matter برخی از افراد زمان و هزینه زیادی صرف این می کنند تا خود را جذاب تر نمایند ولی حقیقت موضوع این است که شخصیت افراد حائز اهمیت می باشد Some fashion critics and hair stylists might believe that anything goes in all countries and cultures but what is your personal idea برخی از منتقدین در جهان مد و همچنین آرایشگرها بر این اعتقاد هستند که هر نوع پوشش در فرهنگها و کشورها قابل قبول است ولی اعتقاد شما در این رابطه چیست؟ Many times it is highly recommended to stick to the conservative and respectable outfits and styles

در خیلی از مواقع بهتر است تا به پوشش مناسب و با وقار و قابل احترام روی بیاوریم Do you think men’s hairstyles and clothing types have improved or gotten worse in recent years به عقیده شما, در سالهای اخیر نوع پوشش و موی سر آقایان بهتر و یا بدتر شده است؟ Some styles in clothing might be more suitable for men while others are better for women and there are certain outfits and shoes which are good for both men and women مدلهای کفش و پوشاکی وجود دارند که مختص آقایان هستند و دیگر مدلها برای خانمها مناسب تر می باسند و برخی مدلها هم هستند که هم مردانه هستند و هم زنانه You can search the net and check out clothing stores online میتوانید با گشتی در اینترنت از سایتهای فروشگاههای پوشاک دیدن کنید.