سرمایه گذاری در بازار مسکن و املاک

آیا با جملات و عباراتی که در ارتباط با خرید و فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند آشنا هستید؟ آیا تاکنون سرمایه گذاریهای موفقی در این زمینه داشته اید؟ چه مطالبی در روزنامه ها و مجلات و سایتهای اینترنتی مرتبط مطالعه کرده اید که مفید بوده و به شما در انجام معاملات کمک نموده اند؟ آیا درخواست برای گرفتن وام از بانک را سودمند و توصیه شده می دانید و یا اینکه تصور می کنید بهتر است تا با پس انداز و خرید واحدهای کوچک به اندازه بودجه تان اقدام به جستجو برای خرید ملک و آپارتمان نمائید؟ شاید هم شما شغلتان در ارتباط با املاک و مسکن است و خود را فردی صاحب نظر و مطلع می دانید. بیائید به اتفاق هم به مطالبی در همین رابطه نظری اجمالی بیندازیم.

There are a lot of investors who would like to enter the housing market and act either as realtors or run their own businesses but they might seem a bit afraid of the challenges involved in the market تعداد خیلی زیادی از سرمایه گذاران هستند که مشتاق ورود به بازار املاک می باشند و به عنوان مشاور و یا برای راه اندازی کسب و کار خود فعالیت نمایند اما ممکن است کمی نگران چالشهای موجود در این بازار باشند It can be true that investing in the housing sector might seem a bit different from stock market میتواند صحیح باشد که ذکر کنیم سرمایه گذاری در بازار مسکن ممکن است کمی با بازار بورس متفاوت باشد.

And the situation and differences at first glance might look overwhelming or too complicated but lucrative too و موقعیت و تفاوتهای آن در نگاه اول شاید کمی گیج کننده و خیلی پیچیده و در عین حال جذاب به نظر برسند Let’s have a look at a few hints which can help you start your new successful career in housing market بیائید به اتفاق هم به نکاتی نگاه بیندازیم که میتوانند به شما در شروع شغل جدید و موفق تان در زمینه بازار املاک کمک کنند If you are looking for a bargain and good house or real estate, start with the convenient and the best locations for the property you consider purchasing. It can be a mistake for new investors to limit their choices to only a few districts per city or province

چنانچه یه دنبال معامله خوبی می گردید و در جستجوی منزل و مستغلات مناسبی جهت خرید هستید, از مکانها و موقعیتهای ملکی در دسترس و در بهترین نقاط شروع کنید. میتواند اشتباه باشد که سرمایه گذاران تازه کار انتخابهایشان را تنها به چند منطقه در شهر و استانشان محدود کنند You are advised to use professional advice of a realtor who can advise you on the most appropriate and affordable location for launching your new investment به شما توصیه میشود که از مشاوره یک کارشناس حرفه ای بازار مسکن استفاده کنید که که با نصیحتهای خود به شما در شروع اولین سرمایه گذاری مناسب و همچنین با بودجه ای که از عهده آن بر می آئید کمک خواهد نمود.

You had better start small and gradually increase your capital and expand your business بهتر است که از معاملات کوچک شروع کنید و به مرور با افزایش سرمایه به کار خود گسترش دهید It is absolutely OK to start investing in smaller housing projects and depending on your financial capability کاملا قابل قبول است که با پروژه های مسکونی کوچک آغاز نمائید که متناسب با تمکن مالی شما هستند Try searching the market and find the perfect bank to take a loan با جستجو در بازار, مناسبترین بانک را جهت اخذ وام پیدا کنید Be creative and conduct research on the finest strategies to advertise your housing services خلاق باشید و با انجام تحقیق بهترین روشها جهت تبلیغ خدمات مسکن را برای خود بیابید.