تجربیات خوب و بد سفر

آیا با دیگران درمورد تجربیات خوب و بد سفر به بحث و گفتگو نشسته اید؟ آیا مایل هستید تا فقط به جنبه های مثبت و نشاط آور سفرهایتان رجوع کرده و درباره آنها جملاتی را بر زبان آورید و یا اینکه بیشتر علاقمند در ارتباط با کنکاش چالش ها و مشکلات پیش آمده در مسافرت ها پرداخته و سعی در اجتناب از آنها حتی الامکان در مسافرتهای آینده داشته باشید؟ بعضی وقتها اتفاقات عجیب و غریبی در سفرها رخ میدهند, بیشتر در سفرهای بین المللی, که حتی عاقل ترین و حرفه ای ترین مسافرها را به تعجب وامیدارند. خیلی وقتها امکانات هتل محل اقامت با آنچه که در آژانسهای مسافرتی ذکر شده اند تفاوت داشته و موجب نارضایتی مشتریان را فراهم می آورند. در چنین مواردی, انجام مکالمات روان بسیار مورد نیاز است.

Do you know how to describe good and bad travel experiences آیا شما میدانید چطور تجربیات خوب و بد مسافرتها را توصیف کنید؟ Have a look at the following terms and expressions which are used to discuss bad and good travel experiences نگاهی گذرا داشته باشید به لغات و عباراتی که در پائین به آنها اشاره شده است در ارتباط با وصف کردن خاطرات بد و خوب سفرها The weather was horrible / awful / pretty bad / terrible هوا خیلی بد بود (از تمام این عبارات میتوانید استفاده کنید تا ناخشنودی خود را از بدی هوا ابراز کنید). The people were unfriendly / cold مردم با ما رفتار سردی داشتند They lost my luggage در طول سفر شرکت باربری و حمل و نقل فرودگاه و خطوط هوائی اسباب و لوازم من را گم کردند.

Someone stole my wallet یک نفر کیف پول من را به سرقت برد The above-mentioned expressions as you already can see are being widely used to express bad and negative or unpleasant experiences and memories of travels and vacations عباراتی که در بالا به آنها اشاره شده است, همانطور که ملاحظه میکنید, بسیار استفاده میشوند تا درباره نارضایتی ها در حین سفرها و تعطیلات به آنها اشاره شود. Now we are going to have a brief look at some good experiences which will make you happy whenever you think of them or begin to speak about them حالا قصد داریم تا درباره چند تجربه و خاطره خوب سفر اشاره ای داشته باشیم که همیشه صحبت و فکر کردن آنها موجب خشنودی شما میشوند.